Moda damska także na polu golfowym

Do niedawna golf był wyłącznie sportem męskim. Jednak coraz więcej kobiet wybiera golf jako sport rekreacyjny i styl życia, nawet zajmując się nim profesjonalnie. Te profesjonalne golfistki jak Blair O’Neal czy Cheyenne Woods to nie tylko świetni gracze, ale także potrafią dobrze wyglądać zarówno na polu golfowym, jak i poza nim! Golfowa moda damska to nie tylko kopia golfowej odzieży dla mężczyzn – ale teraz oznacza ona coś całkowicie odrębnego. Odzież dla golfistek nie musi być bezkształtna jak męskie wersje, nie musisz nosić dużych topów i spodni. Oto kilka wskazówek na stylowy wygląd na polu golfowym.

moda damskaIstnieje wiele koszul, które są teraz bardziej schlebiające kobiecej sylwetce, i golfowa moda damska pomoże ci pokazać swój kształt. Bez tej całej tkaniny będziesz mogła grać jeszcze skuteczniej. Damskie spodnie golfowe muszą być szczupłe i eleganckie, dzięki czemu można łatwo znaleźć idealną, pochlebną parę.

I na pewno chcesz ubierać się elegancko i lekko, tak jak pokazuje nowa moda damska – ale golf to sport na świeżym powietrzu, a pogoda może z łatwością zmienić się na nieprzyjazną. Czasami łatwo jest zostać w domu i odpocząć, ale jest też wiele ubrań, które mogą pomóc ci grać nawet podczas gorszej pogody. Kiedy masz odpowiednie ubrania, jesteś przygotowana na każdą pogodę – zabierz z sobą kurtkę lub kapelusz na różne warunki pogodowe.

I chociaż możesz nadal trzymać się neutralnej palety kolorów, możesz jednak dodać ciekawe akcenty – możesz wybrać zieloną paletę barw, wypróbowując śmiałe, jasne i zabawne ciuchy. To nie musi być nudne i nieładne. Możesz uczynić swoją garderobą żywą i kolorową przy użyciu fantazyjnych nadruków, odważnych kolorów lub zabawnych wzorów. Nawet niektóre kluby mogą pomóc Ci rozpocząć własną szaloną modę damską.

Wielu golfistów płci żeńskiej rozwija obecnie jeden styl – ich odzież sportowa odzwierciedla codzienne życie. Wybierz swoje ubrania do golfa tak, jak wybierasz inne ubrania, możesz je także używać do innych zastosowań. Gra w golfa nie oznacza „męskiego wyglądu”. Możesz się dobrze bawić i wyglądać bardzo kobieco.

Leave a Reply