Triumfalne powroty dawnej mody

Zawsze pojawia się wiele ofert w każdym nowym sezonie mody. Ogłaszają niesamowite nowe zmiany w modzie, informując o tym, jakie nowe trendy są teraz na topie. Ale są też triumfalne powroty rzeczy, które wyszły z mody jakiś czas temu i teraz są gotowe do powrotu. W tym roku mamy też kilka takich rzeczy i możesz czuć się gotowa, aby z radością wrócić do nich.

Bluzki na guziki

Cóż, dziewczyny mogą nosić koszule, mogą nosić t-shirty pod marynarkami, ale bluzki już wróciły, i nie tylko do biura! Są delikatne i mogą nadawać się świetnie na romantyczne okazje. Nowa bluzka może sprawić, że twoja randka będzie idealnie wyglądała, możesz ją też dopasować do pary obcisłych dżinsów. Jeśli chcesz poczuć się dziewczęcą, miękką i ładną, bluzki są dla ciebie.

Aksamit

Każda z nas miała swój aksamitny blazer który dostała na święta, noszony przez kilka dni w grudniu … ale ile innych aksamitnych kostiumów nosiłaś? Cóż, aksamit dziś jest zupełnie inny. Znajdziesz go we wszystkim, bluzach, spódnicach i sukienkach. Wiele butów jest pokrytych aksamitem, a inne gładkie przedmioty ze skóry, takie jak torebka czynią ją bardzo miękką. I aksamit jest w różnych kolorach, a teraz – w różnych wzorach i teksturach. Niegdyś uważano go za luksus, ale dziś aksamit można znaleźć w także bardziej tańszych ubraniach.

Halki

Niegdyś każda „dobra dziewczynka” nosiła białą halkę pod suknią, ale szybko stały one się staromodne. I teraz, co ciekawe, halka jest w modzie tej jesieni… z niewielką różnicą. Nie są noszone pod sukienką, ale na wierzchu innych ubrań! Można ją nosić na koszuli, więc przypomina sukienkę, pozostając błyszczącą i elegancką, prezentując atrakcyjne wzory lub kuszącą koronkę.

Plisowane spódnice

Do niedawna prosta ołówkowa spódnice podkreślała elegancję i jeśli pomyślałaś o plisowanej sukience, pomyślałeś o córce rolnika lub o małolatach z liceum. Ale nawet starsze kobiety poważnie mogą nosić upiększone spódnice, czy mini, midi czy maxi. Możesz dopasować je do wzorzystych legginsów i wysokich butów lub założyć spódnicę jedwabną plisowaną na wieczór i do tego ładny sweterek.