Sukienki midi – zmiana w najnowszych trendach

Nie wiem czy zauważyłaś zmianę w najnowszych trendach – przejście w kierunku prostszych rzeczy w życiu. Podczas gdy niektóre wiosenne trendy są o wiele bardziej wyszukane (jak na przykład sukienki midi z falbanką), nowe trendy zmierzają w kierunku upraszczania. Od ponadwymiarowych bluzek po luźne dżinsy – zobacz najnowsze trendy dostosowane dla twego kształtu ciała!

Jeśli masz budowę klepsydry, masz krągłe ciało, dobrze zdefiniowaną, wąska talię. Możesz mieć pełniejszy biust, biodra i uda. Załóż dopasowaną sukienkę midi, aby pokazać swoją zgrabną sylwetkę. Wyraźna talia, pełniejsze biodra i biust sprawiają, że smukły i elegancki krój sukienki midi podkreśla wszystkie te cechy typowe dla klepsydry. Jeśli chcesz podkreślić swój kształt, nie możesz też odrzucić obcisłych rurek, czy jeansów z fizoliną.

sukienki midiDlaczego trzeba wybrać dobrze dopasowane sukienki midi? Ta niezwykle opływowa sylwetka trafi do Ciebie we wszystkich odpowiednich miejscach i jest niezwykle au courant. Zignoruj mini i maxi w tym sezonie (chyba, że wiesz, że możesz na nich polegać) i zdecyduj się na tę bardziej zaawansowaną sukienkę która na daje się i na wesele i na grilla z rodziną.

Za to szczupłe, niewysokie dziewczyny poniżej 150 cm powinny odrzucić sukienki midi. Często konieczna jest zmiana ubrania! Warto nosić Shift Dress czyli tzw. tubę, bodycon czy etui – obcisłą dopasowaną do ciała sukienkę. Nie daj się zwieść krótszemu krojowi, to doskonała okazja, aby popisać się linią szczupłych nóg, tworząc jednocześnie opływową sylwetkę. Jeśli nie możesz się doczekać, aby pokazać swoje barki, wybierz sukienkę bez rękawów, ale jeśli chcesz pozostać bardziej zakryta, w cieple, spróbuj trendy sukienki z rozszerzanymi rękawami.

Dlaczego taka obcisła sukienka? Sukienka shift, który sięga do w połowy uda jest idealny dla małych ramek, ponieważ tworzy ciągłą linię od ramion do kostek, plus pokazuje wiele nóg. Jeśli chcesz podkreślić swoją talię, wypróbuj pasek lub zawiąż denimową kurtkę lub koszulę na guziki nad biodrami. Wystarczy dodać ładne szpilki, aby poczuć chłodny, dziewczęcy nastrój.