Sukienki asymetryczne na studniówkę? Tak, to możliwe!

Nie tak dawno był czas, kiedy trzecioklasiści w liceach obchodzili połowinki czy studniówki. Młodzi panowie mają ułatwione zadanie, ponieważ dobranie odpowiedniego i przyzwoitego garnituru nie jest w żadnym stopniu wyzwaniem. Jednak młode damy muszą dobrać odpowiednie ciuchy: sukienki asymetryczne, mini, midi, maksi – jest tak wielki wybór.

Trzeba też dobrać odpowiedni kolor – to zabawa, więc możesz ubierać się w jasne kolory – z drugiej strony to pierwsza „prawdziwa” impreza w twoim życiu, więc może mama namówi cię na dobrej jakości sukienki asymetryczne które przydadzą ci się na studiach. Natomiast jest bardzo dużo studniówkowych sukienek wieczorowych w ciemnych kolorach. Na szczęście takie sukienki możemy dostać niemal w każdym kolorze. Może zatem łatwiejszym rozwiązaniem dla każdego, kto będzie poszukiwał odpowiednich sukienek będzie sprawdzenie własnej cery i skonfrontowanie tego z tzw. kołem kolorów.

Mało osób sobie zdaje sprawę, że tak naprawdę kolor sukienki powinien być dopasowany pod konkretny typ urody. Na ogół wybór ten najczęściej determinowany jest jakością materiału oraz fasonem, a także ogólnym wrażeniem, czy cos nam się podoba czy niekoniecznie.

Tak naprawdę jednak, nie są to jedyne cechy, na które należy zwrócić uwagę. Niezwykle ważny przy zakupie sukienki asymetrycznej jest odcień bieli i jej krój. To właśnie tego typu elementy mają ogromny wpływ na nasz wizerunek i na to jak się nas postrzega. Może ciężko w to uwierzyć, ale nieodpowiednie dobranie jasnej sukienki na imprezę może potęgować wrażenie zmęczenia czy złego samopoczucia.

sukienki asymetryczneCo więcej, w zależności od typu urody, w przypadku niektórych kobiet, biała sukienka może podkreślić naturalne wdzięki, a wiec kolor cery, czy też oczu. Dodatkowo należy pamiętać aby zakupione sukienki asymetryczne czy to na studniówkę czy bal maturalny były wygodne. Czy każda z pań jest w stanie się do tego zastosować? Z reguły tak, wystarczy bowiem zapoznać się z naszym blogiem. Odnajdziemy tam całą masę wskazówek oraz porad.