Ramoneski – zaprezentuj się całemu światu

Moda to sposób na zaprezentowanie twoich wyjątkowych cech całemu światu. Stylowe osoby zwracają uwagę na kolor, krój i tkaniny, z których wykonane są ich ciuchy – ramoneski z ekoskóry, denimowe spodnie i tak dalej. Ty też możesz… a nawet musisz eksperymentować, aby dowiedzieć się, które ubrania mogą najlepiej wyglądać twojej sylwetce i wyrazić twoją osobowość. Przejrzyj magazyny https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/ramoneski i pisma modowe, aby się zainspirować – możesz też oczywiście stworzyć wspaniałe pomysły na styl na podstawie ulubionych filmów, gier komputerowych – może noś ramoneski jak twarda wiedżminka? Nie bój się mieszać i dopasowywać własny styl na podstawie istniejących wzorów, jak steampunk i boho chic.

ramoneskiGdy już masz w głowie (albo w laptopie, albo w albumie na pintereście) własny pomysł na swój styl, zacznij szukać ubrań, których możesz użyć, aby ten pomysł mógł się ukształtować. Zacznij od małych kroków i spróbuj użyć ubrań, które już masz, lub możesz łatwo zdobyć. Jeśli twoim celem jest styl „uliczny punk”, nałóż fajne ramoneski lub parę ciężkich wysokich butów. Spójrz na sklepy oferujące podobne ubrania w Twoim mieście, aby dowiedzieć się, jakie modne ciuchy teraz się nosi. Zaplanuj, jak włączyć elementy, które ci się podobają, do ostatecznej stylizacji. Jeśli chodzi o zakupy, bądź świadoma istnienia znanych marek, bądź inspirowana przez nie – ale pamiętaj, że nie musisz ubierać się u tych projektantów, by być prawdziwie stylowa. Nie chodzi o to, co nosisz, ale o to, jak to nosisz!

Co zrobić, gdy ramoneski uwierają?

Warto też przejrzeć swoją szafę i pozbyć się wszystkiego, czego nie nosisz. Jeśli nie nosiłaś takich ubrań w ciągu ostatniego roku, to znak że nie są to już modne ramoneski, nie potrzebujesz ich – oddaj je młodszym krewnym czy bezdomnym.

Pamiętaj, że ubierasz się, by móc wyrazić siebie. Chcesz przedstawić się w najlepszy sposób. Prawdziwy styl pochodzi od wewnątrz, od twojej osobowości i aspiracji. Jasne, że lubisz trendy odzieżowe i modne ramoneski, ale nie chodzi tu o poddawanie się trendom, a mądre ich wykorzystanie by wyrazić siebie.