Jak można wyglądać imponująco – organizacja szafy!

Bez względu na to, jak wielki jest twój portfel, zapewne chcesz w takiej sytuacji wyglądać imponująco. Większość kobiet pragnie naśladować gwiazdy i efektowne celebrytki znane z okładek modowych magazynów. Nie chcemy ubierać się w sukienki czy spodnie z przeceny ze strony https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki. Już widzieliśmy „Downton Abbey” i „House of Cards” i jesteśmy fanami szyku i elegancji. Moim zdaniem trzeba wyglądać na bogatą by być bogatą i odnieść sukces! Aby stać się członkiem elity trzeba zachowywać się jak elita i mówić jak elita, bo w ten sposób zrobisz wrażenie wyrafinowanej damy czy dżentelmena.

Przede wszystkim, najbardziej widoczną oznaką elegancji nie jest droga biżuteria, znane marki czy tkaniny – tylko dopasowane ubrania. Nawet klasyczne sukienki mogą zostać przerobione tak, by wyglądały na stworzone specjalnie dla ciebie. W ten sposób oddasz własny styl! Twoje ubrania mogą typowymi masowo produkowanymi kieckami, ale po dobrym dopasowaniu będą idealnie podkreślać twoje ciało. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na krawcową, musisz spędzać więcej czasu na dopasowywaniu różnych odzieży i marek.

Dwie sukienki w tym samym rozmiarze od tego samego producenta mogą być trochę inne, zależnie od – ale tylko jedna może pasować idealnie do ciebie. Twoje sukienki powinny być wykonane z naturalnych tkanin – najlepiej jest unikać syntetycznych włókien, choć nie dotyczy to odzieży sportowej. Wybierz bawełnę, kaszmir, jedwab, len lub wełnę a nie akryl czy inny poliester.

Kupując ubrania, skoncentruj się na kilku wyjątkowych pozycjach a następnie wypełnij resztę kreacji tanimi ubraniami. Może pozwolisz sobie na eleganckie Weitzmanny – pokaż światu, że je masz, i nikt nie zauważy twoich tańszych ubrań. Może chcesz zaprezentować swoje Weitzmanny – i nikt nie zauważy koszuli ze szmateksu. Dla dodatkowego efektu, usuń metki i logo marki z ubrań… nie chodzi o to, by ogłaszać swoje ulubione marki. Buty są ważne – mogą całkowicie definiować strój, więc zrezygnuj nawet z markowych najków, i przerzuć się na szpilki albo lśniące skórzane czółenka.

Ubieraj się elegancko kiedy tylko możesz. Osobiście zawsze szukałam wymówek aby ubierać się w tanie sukienki ale teraz muszę wykonać odwrót o 360 stopni! Muszę szukać powodów by się elegancko ubrać. Czy to spotkanie biznesowe, czy randka – warto pokazać swoje ciekawe rzeczy. No i oczywiście upewnij się, że ubrania są zawsze dobrze wyprasowane i czyste, ale o tym nie muszę chyba rozmawiać!