Sukienki na wesele – coś dla ciebie?

Wiosna! To sezon wesel i ślubów, zawsze ma miejsce jakaś impreza czy bardziej lub mniej eleganckie wesele, czy to na jachcie czy w remizy strażackiej. Uwielbiam wesela. Love is in the air, więc uwielbiam dostawać zaproszenia na takie imprezy! Jeśli lubisz wesela podobnie jak ja, pewnie lubisz kupować sukienki na wesele, i będziesz potrzebować eleganckiej odzieży na wszystkie imprezy organizowane przez twoich znajomych.

Elegancki sznyt

Zacznij od wspaniałej sukienki, którą możesz zmieniać z dnia na dzień. Sukienki na wesele nie powinny być białe ani w podobnych kolorach jak kość słoniowa, jasnoszary czy écru (takie barwy są zarezerwowane dla panny młodej!) i staraj się unikać kolorów, które będą nosiły też druhny – bardzo często ubierają się one w pastele, błękity czy róż. Spróbuj więc widocznych, żywych kolorów jak pomarańczowy, idealnych na sezon letni i wiosenny!

Rozważ buty

sukienki na weseleWybierając swoje buty, najpierw zastanów się, gdzie będą odbywać się wesela. Wiele letnich wesel jest często organizowanych częściowo na zewnątrz – na przykład zamiast parkietu do tańczenia, można tańczyć na odpowiedniej scenie. Ale to także oznacza, że wysokie obcasy mogą łatwo pęknąć! Nie musisz nosić szpilek na każde wesele, zamiast tego zdecyduj się na coś trochę bardziej płaskiego. Możesz wybrać jakieś srebrne sandały, które sprawią, że suknia będzie świetnie wyglądać i będą idealne na zbliżające się gorące lato… i na kilka godzin tańca nocą!

Od ucha do ucha

Następnie, trochę wzbogać swój kostium za pomocą wspaniałej pary kolczyków. Możesz wybrać srebrne kolczyki, które będą wyglądać świetnie wraz z parą srebrnych butów, ale są na tyle neutralne, że można je nosić właściwie ze wszystkim!

Co jest w torebce

Dodaj trochę szyku kostiumowi przy pomocy ładnej kopertówki. Taka torebka będzie świetnie pasować do sukienki i innych akcesoriów, a i jest na tyle duża, aby przechowywać podstawowe rzeczy (telefon, klucze, dokumenty, gotówka i szminka!) Pamiętaj, aby zmierzyć telefon i sprawdzić wymiary torebki aby być pewną, że wszystko w niej się zmieści!

 

Leave a Reply