Sukienka trapezowa na wesele – jak ładnie ją przystosować

Ponieważ jest bardzo pochlebne dla większości kształtów ciała i sylwetek, sukienka trapezowa na wesele jest jednym z najbardziej popularnych wyborów wśród nowożeńców i gości weselnych. Suknie trapezowe mają kształt stępionego trójkąta, a na zachodzie nazywa się je sukienkami A-line. Nazywa się je tak dzięki temu, że mają one kształt litery A – górna część to tors, zaś dół się rozszerza.

Kiedy noszą je panny młode z o sylwetce kolumny czy jabłka, sukienki trapezowe na wesele mogą dawać złudzenie sylwetki klepsydry. Znalezienie odpowiedniej sukienki wymaga czasu, jednak ten przewodnik ułatwi ten proces.

Mimo, że sukienka trapezowa na wesele jest bardzo atrakcyjna, proces wyboru takiej sukienki wymaga czegoś więcej, niż tylko wybrania pożądanego stylu. Panna młoda musi rozważyć różne cechy sukienki, jej wymiary, cenę, jak łatwo będzie ją przerobić, jej tkaninę i miejsce ślubu.

sukienka trapezowa na weseleJednym z najbardziej popularnych stylów sukienki trapezowej na wesele jest sukienka bez ramiączek. Niemniej jednak, panny młode, które chcą przykryć ramiona lub sprawić, aby ich ramiona wyglądały nieco szerzej, mogą wybrać sukienkę z rękawami. Ciekawą pomocą mogą być też długie rękawiczki, które sprawią, że sukienka trapezowa wygląda bardziej profesjonalnie. Możesz wybrać pikowane, marszczone lub rękawy z falbankami.

W Internecie dostępna jest niejedna sukienka trapezowa na wesele, z każdym stylem dekoltu. Jest to wybór, którego każda panna młoda sama dokonać. Nie ma najlepszego lub najgorszego dekoltu, to wszystko zależy od twojego ciała i preferencji. Porównując opcje dekoltu, panna młoda może rozważyć wybrany obiekt i gości. Jeśli planujesz dużą liczbę gości, którzy byliby urażeni przez zbyt wyluzowaną sukienkę, narzeczona może wybrać skromny dekolt. Podobnie, jeśli chcesz ślub kościelny, często w „obcej” parafii, warto wybrać też bardziej skromny dekolt. Jednak panny młode, które chcą, aby ich ramiona wyglądały na mniejsze mogą wybrać głęboki dekolt lub wycięcie w karku. Kobiety o mniejszym biuście mogą pozwolić sobie na śmiały dekolt, po prostu nie mają zbyt wiele do pokazania!

Leave a Reply