Sklep internetowy z odzieżą damską tanio – jak stać się mistrzynią

Jeśli chcesz prowadzić własny sklep internetowy z odzieżą damską taniosklep internetowy z odzieżą damską tanio, warto pamiętać o dobrze znanych poradach czy o mało znanych akcjach. Oto kilka porad ode mnie, doświadczonej sprzedawczyni odzieży damskiej!

Ważną sprawą o jakiej warto pamiętać, jest wykorzystanie paypala do drukowania etykiet, jeśli sama się tym nie zajmujesz. Paypal może wysłać e-maila do nabywcy z potwierdzeniem doręczenia, oszczędzając czas i energię (w dłuższej perspektywie!). Dzięki uproszczeniu takich procedur listonosz może odebrać paczkę z twojego domu! Nie musisz jechać do urzędu pocztowego! Możesz oczywiście mieć własną etykieciarkę. Najlepsze są takie, które polegają na druku termicznym, bo nie zużywają atramentu.

Ale skoro mówimy o poczcie, jeśli wysyłasz pakunki sama, twój sklep internetowy z odzieżą damską tanio może używać przesyłek priorytetowych. Są bardzo tanie i szybko docierają do klienta. Jeśli chcesz, oczywiście możesz polegać na firmach kurierskich. Bardzo ciekawą propozycją jest InPost i paczkomaty, ale wiele innych firm oferuje podobną usługę (np. Paczka w Ruchu). Najczęściej opłata zależy od ciężaru przesyłki. To nie są stawki ryczałtowe, płacisz też za paczkę i wysyłkę. Warto mieć umowę z firmą kurierską, jeśli sklep internetowy z odzieżą damską tanio rośnie. Klienci nie chcą kupować od firm o skandalicznych opłatach manipulacyjnych. Jeśli T-shirt kosztuje 10 złotych, dlaczego muszę płacić drugie tyle za wysyłkę?

No i nie tylko wysyłka jest kluczowa. Dowiedz się, co sprzedajesz i za ile. Na przykład możesz porównać ceny konkurentów, hurtowników, sprawdzić jak twój sklep internetowy z odzieżą damską tanio sprawdza się na tle konkurencji. Możesz też porównać sklep internetowy ze „szmateksami” w tak zwanym „realu”.

Znajdź dobre źródła. Wpisz „hurtowa odzież” w wyszukiwarce bing lub google i znajdziesz masę potencjalnych hurtowników. Ale to nie jedyne ciekawe źródła. Jeśli lubisz modę vintage, możesz wyposażyć twój sklep internetowy z odzieżą damską tanio właśnie w szmateksach czy kupując i sprzedając odzież na allegro. Możesz w ten sposób znaleźć prawdziwe klejnoty!

Leave a Reply