Najlepsze szorty damskie dla każdego typu ciała

Po ustaleniu, jaki typ ciała masz jako kobieta, możesz sprawdzić, jakie szorty damskie wyglądają najlepiej na tobie. Pamiętaj też by dobrze dobrać top do odpowiednich szortów.

Prosta budowa ciała

Kobiety o prostych ciałach są często chude i atletycznie zbudowane, bez „kobiecych krągłości”. Dlatego ważne jest, aby nosić szorty damskie, które dodają poczucie krągłości w dolnych częściach ciała. Ładne szorty mogą idealnie to podkreślić. Duże kieszenie z tyłu podkreślą zgrabną pupcię. są idealne do tego celu tego efektu. Spodenki z kieszeniami, pasami i plisami, albo szorty o wysokiej talii z wzorami lub ozdobami pomagają zwiększać złudzenie krągłości. Spodenki do pary z miękką koszulką z dekoltem łódką albo w kształcie litery V pomogą stworzyć złudzenie sylwetki „klepsydry”.

Owalny

Owalna figura jest przeciwieństwem prostej. Poszukaj szortów z minimalną ilością ozdób i bez wzorów. Wybierz długie szorty damskie, takie jak spodenki Bermudy, dzięki temu uda wydadzą się mniejsze. Krótsze szorty mogą spowodować, że nogi się wydłużą. Kobiety z owalnym ciałem mogą zatem mogą nosić dowolną długość szortów damskich, zależnie od tego, co chcą podkreślić w swoich nogach.

Klepsydra

Kobiety z figurą klepsydry mają proporcjonalny kształt, dzięki czemu masz do wyboru wiele różnych krojów i stylów spodenek. Krótkie spodenki mogą sprawić, że nogi wydają się dłuższe i pokazują płaski brzuch. Kobiety z większym udami wybierają jednolite kolory i szorty damskie z małą ilością szczegółów, bo w ten sposób wyglądają na szczuplejsze.

szorty damskieGruszka

Kobiety o kształcie gruszki powinny szukać szortów o wysokiej talii, które zwracają uwagę na najwęższą część ciała. Znajdź szczupłe, dopasowane szorty, które sprawiają, że pośladki i uda wydadzą się bardziej proporcjonalne do górnej części ciała. Szorty, które stopniowo rozszerzają się w poprzek, przylegają do pełnych ud. Noś wzorzyste topy, które sprawią, że wierzch i dół twojego ciała wydawać się będą bardziej proporcjonalne.

Jabłko

Sylwetka jabłka powinna podkreślić nogi i ich elegancję. Krótkie szorty idealnie nadają się do tego, aby nogi wyglądały na dłuższe. Wybierz styl szortów damskich o niskiej talii, aby zminimalizować talię. Kobiety o sylwetce jabłka wyglądają dobrze w dopasowanych szortach.  

Leave a Reply