Kardigan i nowe zmieniające się trendy…

Trendy i pory roku przychodzą i odchodzą… co oznacza oczywiście zmianę odzieży. Staram się oczyścić szafę po każdym sezonie; Pozbywam się ciuchów, które już nie są istotne. Często czuję, że lubię ciuchy, i chcę je zatrzymać sezon po sezonie, rok po roku. Taką koncepcję przyjęłam tak poważnie, że zaczęłam zmieniać sposób zakupów. Już nie szukam wyjątkowych okazji lub najnowszego modnego dodatku do szafy, szukam rzeczy, które naprawdę pokocham, jak mój nowy kaszmirowy kardigan. Chodzi o ciuchy, które zamierzam nosić przez całe życie, albo przynajmniej przekazać innym członkom rodziny. Początkowo ten pomysł wydaje się prawie niemożliwy… niemożliwy, dopóki nie zastanowisz się nad eleganckimi i wytrzymałymi tkaninami.

Dlatego warto zastanowić się nad rodzajem rozpinanego swetra, jakim jest kardigan… ze wszystkich przedmiotów w mojej szafie, to właśnie kardigany są ciuchami, które najczęściej znam. Używam kardiganów sezon po sezonie… w środku zimy albo narzucam je wiosną i jesienią na sukienkę bez ramiączek. Używam kardiganów jako kurtki, żakietu, koca lub poduszki podczas jazdy PKP. Kardigan to dla mnie najbardziej użyteczna pozycja odzieży.

kardiganKardigan to świetny akcent stroju. Kardigany są idealne do ubierania się elegancko lub na codzienne sprawunki. Ale oczywiście sweterek sweterkowi nierówny, mają one różne kształty, style, materiały, itp. Wybierając sweterek upewnij się, że wiesz, czego szukasz. Jeśli masz suknię wieczorową, chcesz mieć jakiś bardziej elegancki sweter z ładnym haftem czy ozdobami. Ale możesz też spasować kardigan z bluzką i dżinsami. To jest najbardziej popularny wygląd dzisiaj.

Kardigany mają na ogół szeroką gamę kolorów i wzorów, i bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Upewnij się, że absolutnie pokochasz to, co kupisz – pamiętaj, nie warto zaśmiecać swojej szafy. Kardigany dostępne są również w różnych cenach. Pamiętaj, aby szukać doskonałej jakości po przystępnej cenie. Zawsze przymierzaj swój sweter, nie chcesz skończyć z czymś za małym. Wybór kardiganu jest dość prosty, jeśli wiesz, czego szukasz. Wystarczy upewnić się, że rozejrzyj się trochę zanim zdecydujesz się kupić kardigan.

 

Leave a Reply