Kardigan damski – najbardziej szykowny ciuch jaki możesz znaleźć

Jeśli uważasz, że twoja szafa jest kompletna, możesz się mylić! Ponieważ kardigan damski jest najbardziej szykownym ciuchem i nadaje się do codziennego jak i bardziej oficjalnego noszenia! Takie sweterki popularne są ze względu na ich modny wygląd i długą stylizację. Dobrym przykładem może być styl kardigana typu boyfriend – taki sweter jest zbyt duży w kształcie i stylu, więc reszta twojego stylu musi być dobrze dopasowana. Taki duży sweter sprawia, że wyglądasz jakbyś nałożyła sweterek swojego chłopaka, ale to nadal kardigan damski, dopasowany do kobiecego ciała.

Jest wiele sposobów, na które można nosić kardigan, czy to w mieście czy do biura. Najczęstsze są następujące:

  • Rozpięty i z paskiem
  • Rozpięty i nad obcisłą tuniką czy sukienką
  • Z legginsami, zapięty, z paskiem – do tego możesz dodać botki by wyglądać elegancko.
  • Częściowo zapięte wraz z dżinsami.
  • Kardigan może być też noszony nad elegancką, obcisłą bluzeczką.

kardigan damskiigŁadny duży kardigan damski można nosić na różne sposoby, aby upiększyć swój typy ciała i styl. Jeśli twoja sylwetka jest szczupła, spróbuj użyć różnych odcieni kolorów, aby uzupełnić w ten sposób swoje ciało. Jeśli jesteś gruszką i masz szerokie biodra, wybierz śmiałe kolorowe kardigany z dobrymi i modnymi czarnymi spodniami. Możesz wybrać bardziej dopasowane spodnie lub legginsy. Spróbuj różnych kolorów by uzyskać różnorodne wizualizacje przez cały rok.

Możesz też dodać kamizelkę, aby dodać bardziej kobiecy wygląd do swojej sukienki, a także bawić się kontrastem kolorów. Zapewni ci to dodatkowe ciepło. Ale w naprawdę chłodne zimowe dni można nosić kardigan chłopaka pod modną skórzaną kurtką, otrzymasz wtedy stylowy i ciepły wygląd.

By znaleźć wiele innych modnych i odmiennych pomysłów na zabawę z kardiganem damskim w stylu chłopaka, możesz różne strony internetowe, czy przeglądać czasopisma, które pomogą Ci idealnie połączyć się ze swoim ulubionym ubraniem. Kiedy połączysz swoje ciuchy w nowy strój, upewnij się, że jest on wygodny. W każdym sezonie i na każdą okazję kardigan damski może zdziałać cuda.  

Leave a Reply