Jeansy damskie dla różnych kształtów ciała?

Jeansy damskie to klasyczna podstawa każdej szafy. Znalezienie pary jeansów, które idealnie pasują do twoich potrzeb, jest dla wielu osób trudne. Należy znaleźć jeansy damskie, które pasują do twojego ciała i tworzone są w celu uzyskania harmonijnego dopasowania. Pomiary ciała pomagają również kobietom w określeniu właściwego rozmiaru jeansów damskich. Niektórzy projektanci używają różnych cyfr, aby wskazać ten sam rozmiar – jeansy XL u jednego projektanta mogą być M-ką u drugiego, co możesz zobaczyć w sklepiehttps://zoio.pl/odziez-damska/jeansy. Uwzględnienie tych czynników zmniejsza stres związany z zakupami dżinsów.

Stylowe jeansy damskie dla różnych kształtów ciała

jeansy damskieKształty kobiet różnią się między sobą, co często prowadzi do problemów przy zakupach dżinsów. Kobieta musi nauczyć się znaleźć parę dżinsów, które będą podkreślały jej naturalne piękno. To pomaga jej czuć się pewną siebie, wygodnie i stylowo.

Jabłko

Kobiety w kształcie jabłka mają zaokrągloną talię i brzuch oraz pełną klatkę piersiową. Dolna część ciała jest mniejsza niż górna. Kobiety te powinny wybierać jeansy damskie o niskim stanie, ponieważ zwracają uwagę na to, co dzieje się w połowie spodni. Ciemne dżinsy wyszczuplają, a grube dżinsy najlepiej redukują wygląd muffin top – nie powinnaś wciskać się w za ciasne jeansy.

Kolumna

Kobiety w kształcie kolumn są dość wysmukłe, a ich ramiona, talia i biodra mają tę samą szerokość. Aby stworzyć iluzję kobiecych krągłości, kobiety o budowie kolumny powinny szukać dżinsy z długimi nogawkami i detalami wokół talii. Hafty mogą sprawić, że talia będzie szersza. Długie nogawki, które zwężają się przy kostkach i wysokie linie talii również nadają stylizacji kształtów.

Gruszka

Kobiety z pełnymi biodrami i udami oraz mniejszą górną częścią ciała mają kształt gruszki. Kobiety te powinny zwrócić uwagę na jeansy damskie wykonane z rozciągliwej tkaniny, która rozszerza się na biodrach. Gruszki powinny szukać szerokich nogawek, aby uzyskać równowagę w środkowej i dolnej części ciała.

Klepsydra

Kobiety o budowie klepsydry mają proporcjonalną proporcję biustu i bioder i wąską talię. Kobiety o takim kształcie ciała powinny znaleźć jeansy damskie, które podkreślą ich krągłości. Dopasowane jeansy damskie typu rurki, podkreślą dobrze kształt ciała, zaś jeansy z rozszerzającymi się nogawkami dodają więcej krągłości.