Jak ładnie wyglądać na codzień!

Ludzie często mnie pytają: Jak masz energię, aby przygotować się i ubrać codziennie tak ładnie? Cóż, moim zdaniem moda to nie tylko najnowsze topy damskie od uznanych projektantów jak na przykład https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki/topy, znajomość promocji – to twój wewnętrzny styl.

Osobiście – spędzam dużo czasu, aby przygotować się do każdego następnego dnia, bo to sprawia, że czuję się dobrze. To niesamowite, co odrobina makijażu, stylizowane włosy i ładny strój jak odsłaniające ramiona topy damskie mogą zrobić dla pewności siebie. Wierzę, że możesz być lepszą żoną, kumpelą, pracownikiem itp. kiedy czujesz się jak najlepiej. Wygląd to tylko niewielka część samopoczucia, ale oczywiście, gdy inwestujesz w siebie, wierzę, że nigdy nie możesz zaryzykować. Pewność nie wynika oczywiście tylko z twojego wyglądu – ale to, jak wyglądasz, wpływa na to, jak się czujesz. Lubię wyglądać elegancko, gdy wybieram się do pracy… ale w weekendy biegam po całym mieście robiąc zakupy, więc lubię wyglądać elegancko też wtedy.

Jasne, są chwile, kiedy wychodzę z domu bez makeupu (poranne treningi, spacer z psem itp.) lub jeśli wiem, że będę sprzątać dom przez cały dzień lub robić coś innego pracochłonnego jak malowanie – wtedy nawet się nie staram nałożyć ładne topy damskie czy szminkę. Ale w większości przypadków dokładam wszelkich starań by wyglądać na elegancką, ponieważ według mnie warto czuć się dobrze.

Wyrzuć swoje topy z szafy!

topyWażne jest też, by twoja szafa stała się funkcjonalną przestrzenią – poważnie mówiąc – musisz ją czyścić. Ta mini spódnica, którą nosiłaś w liceum (wiesz, o której mówię!) – nigdy więcej jej nie założ! A jeśli masz jakieś topy damskie, których nigdy więcej nie założysz – podaruj je młodszej siostrze swojego przyjaciela.

Słuchaj, rozumiem, wszyscy jesteśmy przywiązani do naszych rzeczy – ale wierzcie, że to lub nie – pozbycie się ich uwolni Was! Jak można ewentualnie zestawić stroje, gdy masz masę zbytecznych ciuchów w swojej przestrzeni. Czy dany ciuch naprawdę zasługuje na to, aby zająć miejsce w szafie, jeśli nigdy nie nosiłaś go? Albo jeśli przypomni Ci, że już nigdy nie będziesz tego rozmiaru (np.: sprawdź obcisłe topy damskie z czasów liceum).

Zorganizuj swoją szafę. Lubię układać podobne przedmioty i grupować je według kolorów od jasnego do ciemnego – tak więc wszystkie moje topy bez rękawów idą od bieli do czerni – zaczynając od takiej bluzki: https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki/topy/bluzka-z-koronka-i-fredzelkami. W ten sposób, po wybraniu spódnicy, którą noszę, od razu mogę sprawdzić wszystkie topy, które mam do dyspozycji i bardzo łatwo mogę znaleźć specyficzny kolor.