Hurtownia obuwia i Twój sklep!

Jeśli chcesz sprzedawać obuwie online, prawdopodobnie powinieneś zacząć od założenia firmy i uruchomienia strony e-commerce. Możesz zarabiać pieniądze sprzedając buty na stronach aukcji internetowych, ale prędzej czy później będziesz chciała założyć firmę – lub fiskus wymusi to na Tobie! Jak więc zdobyć obuwie do sprzedaży hurtowej? Oczywiście na myśl przychodzi dobra hurtownia obuwia jak https://sosimply.pl/buty. Teraz można również korzystać z drop shipping, ale myślę, że korzystanie z hurtowni obuwia jest w obecnych czasach znacznie bardziej opłacalne.

hurtownia obuwiaWystarczy kupić obuwie od hurtowni obuwia lub producenta. Ponieważ detaliści zamawiają obuwie luzem, cena za parę jest niższa, więc możesz sam ustalić swoją marżę zysku. To bardzo tani sposób na zdobycie butów. Twoja hurtownia butów nie będzie regulowała twojej marży.

Oczywiście, potrzebujesz też miejsca na przechowywanie klasycznych butów – ale to ma swoje dobre strony. Kontrolujesz, w jaki sposób będziesz pakować swoje buty i która firma zajmie się dostawą. Należy przechowywać zapas produktu i wiedzieć, kiedy należy go ponownie zamówić. Małe firmy potrzebują tylko małego pomieszczenia na pudełka na buty i mogą samodzielnie utrzymywać zapasy – ale wraz z rozwojem trzeba zatrudniać więcej osób. I oczywiście, jeśli buty nie sprzedadzą się w tym miesiącu możesz skończyć z dużym deficytem… i z setkami butów nikt nie chce! Niejedna hurtownia obuwia ma w zapasach dziesiątki niechcianych butków.

Najlepiej zacząć od małych zamówień, ponieważ będą one rosły wraz z rozwojem firmy. Rozbudowuj sklep powoli i nie rezygnuj z własnego wynagrodzenia ani marży zysku. Często hurtownicy wymagają minimalnych wielkości zamówień, ale jeśli się z nimi skontaktujesz mogą być rozsądni ludzie i może to obniżyć.

Inną interesującą opcją zakupu hurtowego obuwia jest zakup zlikwidowanych zapasów obuwia. Czasami firmy chcą pozbyć się swoich starych modeli, ponieważ zamykają lub zastępują starą kolekcję nową. To tanie, a czasami można dostać markowe produkty – ale czasami mogą to być przedmioty, które nie sprzedają się dobrze. Decyzja należy do Ciebie.