Bomberki oversize – moje przemyślenia

W tym tygodniu chciałem porozmawiać o ciuchu, który ostatnio miałam na sobie 24/7 (szczególnie teraz, gdy jest wiosna). Duże bomberki oversize.

Lubię pikowane kurtki, ale szukam czegoś o wiele bardziej stylowego, a ponadwymiarowa bomberka jest w rzeczywistości bardziej praktyczna niż wygląda. Jeśli już od jakiegoś czasu śledzisz mój blog, wiesz, że kupiłam ją w Szwecji ponad rok temu. Od tamtej pory dodała stylu nawet najprostszym strojom.

Zastanów się nad swoim rozmiarem. Ja, osobiście lubię bomberki, które są zbyt duże, a nie zbyt małe, można je znaleźć na stronie https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/bomberki. Jeśli jesteś taka jak ja i uwielbiasz warstwy w twoim stroju, mała kurtka typu bomberka może być opcją ograniczającą. Aby osiągnąć ten ponadwymiarowy wygląd, lubię wybierać kurtki o jeden rozmiar za duże.

bomberki oversizePonieważ ta bomberka ma dużo szwów na zewnątrz, dodałam pewne szczegóły do wyglądu: na przykład bandanę i pasujące czerwone buty. Dodając pasujące akcesoria, jestem w stanie sprawić, że czerwony kolor na kurtce stanie się bardziej zauważalny. Jeśli kurtka nie mam żadnych dgładka, należy dodać kilka pinezek lub dodatków, które odnoszą się do rzeczy, które chcesz. Uwielbiam tę kurtkę, ale myślę, że na tej konkretnej kurtce dodatki jak ćwieki czy agrafki wyglądałyby ładnie.

Uwielbiam nosić ciasne bluzy z kapturem, z długimi rękawami pod bomberkami. Nie tylko dodają dodatkowego ciepła, ale cienka bluza z kapturem pozwoli kurtce być zawieszoną na wieszaku. Jeśli dwie warstwy są grube, bardzo łatwo jest przejść od „celowo oversize” do „zyskałam 20 kilogramów jedząc pączki”. Ponadto długie rękawy z kciukiem są świetne, ponieważ nie zagubią się w kurtce. Brzmi to na małą skalę, ale z tego powodu nie lubię nosić bluz z krótkimi rękawami.

Chociaż wcześniej nosiłam tę kurtkę z luźnymi spodniami, trudno jest to zrobić. Większość ludzi (chyba że jesteś super wysoka), wygląda tak, jakby utonęły w tkaninie. W razie wątpliwości, noś zwykłe dopasowane dżinsy.

Jako torebkę, lubię nosić bomberki z plecakiem. Tak naprawdę zakładanie torebki na ramię czuje się niewygodne wraz z kurtką typu bomberka. Zazwyczaj opowiadam się za tą torbą na ramię pokrytą denimem (jest to poruszający temat), ale malutkie plecaki zwykle nie przeszkadzają zbytnio w pracy i codziennym noszeniu kurtki.